HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

Halkalı Taştepe'den Süper Lig Takımına 2 Futbolcu Daha.

Halkalı Taştepe'den Süper Lig Takımına 2 Futbolcu Daha.
K.Çekmece ilçesinin altyapıdaki lokomotif takımlarından Halkalı Taştepespor Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor’a 2 oyuncu daha verdi.

Bugüne kadar profesyonel kulüplere verdiği oyuncularla adından sık sık söz ettiren Küçük Çekmece temsilcisi son olarak altyapı kadrosundan 2001 doğumlu Ensar Yıldız ile Eren Moroğlu’nu Kardemir Karabükspor’a resmen verdi. Kulüp tarafından yapılan açıklamada da “Oyuncularımıza bundan sonraki futbol yaşantılarında başarılar dileriz. Allah yolunuzu açık etsin” denildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.