HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Hakan Sarıtaş İle Harmantepe'nin yolları ayrıldı.

Hakan Sarıtaş İle Harmantepe'nin yolları ayrıldı.
Son 4 sezondur Kağıthane temsilcisi Harmantepespor'da Teknik Direktörlük görevini üstlenen Hakan Sarıtaş yeni sezonda yeni bir kulüpte çalışacağını açıkladı.

Kağıthane temsilcisi ile hem genç takım hem de A takımda başarılı işlere imza atan Hakan Sarıtaş "Harmantepe camiası ile çok güzel deneyimler yaşadım. Bu takımın başına geldiğim de sadece 1 sezoluk A takım tecrübem vardı. MecidiyeköyTayfun Spor'da şampiyonluk yaşamıştım. Allah bana burada da aynı duyguları yaşamamı sağladı. Yıllardır A takım kategorisinde lige katılmayan Harmantepespor ile ilk yılında şampiyonluk yaşamak nasip oldu. Yönetim Kurulu ile karşılıklı olarak konuşarak yollarımızı ayırdık. Yeni sezonda yenibir takımla yoluma devam edeceğim." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.