HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

GÜRAY KULA İMZALADI

GÜRAY KULA İMZALADI
TFF 2.Lig ekiplerinden Silivrispor’da iç transferde bir imza da Güray Kula’dan geldi.

 Deneyimli stoper attığı imza ile sözleşmesini bir sezon daha uzattı. Geçtiğimiz sezon defansın belkemiği olan ve oynadığı maçlarda görevini en iyi şekilde yerine getiren Güray Kulay yeni sezonda da Silivrispor forması giyecek. Kulüp binasında yapılan imza törenine yönetim kurulu üyesi Levent Saygılı ve Turgay Sezginer de katıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.