HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

Günyamaçspor'da Teknik Kadro Belli Oldu.

Günyamaçspor'da Teknik Kadro Belli Oldu.
İstanbul 1. amatör lig ekiplrinden Kağıthane temsilcisi Günyamaç Spor yeni sezonda çalışacağı Teknik ekip ile anlaştı.


Geçtiğimiz hafta sonu Sadabad tesisleri toplantı salonunda yöneticilerle teknik ekip bir araya geldi. 
Muharrem Özen yöneticilere yeni sezon ile ilgili planlamayı anlatırken Teknik ekiplede tanışıldı. Onlarında görüşeri alındaı. Kendileri için altyapının daha önemli olduğunu vurgulayan Günyamaç Spor Kulübü Başkanı Özen " Yeni sezonda  Metin Akdoğan'ın Sportif Direktörlüğü'nde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kendisi işleri dolayısı ile bugün ki toplantımıza katılamadı ama telefonla arayarak yeni sezonda birlikte olmaktan mutlu olduğunu belirtmemi istedi. A Takım ve U19 gruplarında Metin Güven hocamızla birlikte çalışacağız. Aynı zamanda Ümit Ünal'da hem alt yapılardan sorumlu olacak hem de A takım ve genç takımımızla alt yapı arasındaki koordinasyonu sağlayacak. 2017-2018 sezonu hepimiz için hayırlı olsun ." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.