HAZIRLIK MAÇLARI

18 Temmuz 2017 Salı

Günyamaçspor, sezonun ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Günyamaçspor, sezonun ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.
Kağıthane'nin başarılı kulüplerinden Günyamaç Spor 2017-2018 sezonu öncesinde ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Kağıthane Sadabad tesislerinde hafta sonu bir araya gelen Günyamaç Spor Kulübü yöneticileri, yeni sezon planlaması konusunda toplantı gerçekleştirdiler. Toplantı öncesinde mangal yaparak haftanın stresini atan yöneticiler, bu sezonda da daha önceki sezonlardaki gibi alt yapılara önem verilmesi konusunda fikir birliğine vardılar.
Günyamaç Spor Kulübü Başkanı Muharrem Özen "İki dönemdir kulüp başkanlığı görevini üstleniyorum. Geldiğimizde gerek alt yapılarda gerekse A takımda hem sportif açıdan kötü bir durumdaydık, hem de lisanslı sporcu sayısı olarak neredeyse hiç bir kategoride takım çıkaramaz haldeydik. İlk olarak altyapılara eğildik ve çalışmalara başladık. Bunlarda başarıyı yakaladığımızı düşünüyorum.Hemen akabinde A takım ile önce 1. Amatör lige aynı yıl Süper Amatör lige yükselme başarısı gösterdik. Ama aynı başarıyı orada gösteremedik. Orada kalacak deneyim ve tecrübeye yönetim olarak sahip olmadığımızı gördük. Süper amatör ligde yaşadıklarımız bizim daha da tecrübelenmemizi sağladı. Yeni sezonda artık hedefimizi daha rahat koyabiliyoruz." dedi.

Genç yöneticilerin önlerinin açılması gerektiğini belirten Özen "Artık yönetim kurulu olarak bu son dönemimiz olsun istiyorum. Yeni genç arkadaşlarımızın görevi bizden devir alma zamanı geldi. Önümüzdeki kongre de ben aday olmayacağım. Yönetici arkadaşlarımızı yetiştirdiğimizi düşünüyorum." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.