HAZIRLIK MAÇLARI

13 Temmuz 2017 Perşembe

Güngören'in Gözü Çeyrek Final'de

Güngören'in Gözü Çeyrek Final'de
U14 Güngören karmasında gözler ceyrek final maçına çevrildi.
İASKF'nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği U14 ilçeler karması müsabakalarında takımları final heyecanı sardı.

İstanbul ilçeler arası  U14 karma maçlarında grubunu 2. tamamlayarak adını son 8 takım arasına yazdıran Güngören karması 13 temmuz perşembe günü saat 17.30'da Levent Çilekli Sahası'nda karşılaşacağı Pendik karması maçına hazırlanıyor.
Önemli maç öncesi açıklama yapan Muhammed Öztekin "Güngörenli tüm futbolseverleri bu karşalıaşmada takımımızı ve çocuklarımızı desteklemeye çağırıyoruz. Takımımızın yanında shada bizimle birlikte olmalarını istiyoruz. Son iki maçımızda istediğimiz futbolu oynasak da şanssızlıklar neticesinde sahdan istediğimiz skorla ayrılamadık. Hakemlerimizin yönetimleri konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. Buda bizim grupta sıralamamıza etki etti. Büyük camizmızla sahada birlikte olmak istiyoruz." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.