HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

GÜNGÖREN’DEN BÜYÜK DARBE: 4-2

GÜNGÖREN’DEN BÜYÜK DARBE: 4-2
İstanbul İlçeler Arası U 14 Karma Turnuvasında gruplarındaki ilk iki maçı kazanan B.Çekmece İlçe Karması ile Güngören İlçe Karması kozlarını Avcılar Atatürk Stadyumu’nda paylaştı.

Gruba flaş başlangıç yapan iki takımın gol düellosuna sahne olan maçından gülen taraf 4-2’lik sonuçla Güngören İlçe Karması oldu. Güngören temsilcisi 4. Dakikada Burak’ın golüyle 1-0 yenik duruma düştüğü maçta ilk yarıyı 10. Dakikada penaltıdan Kadir, 19. ve 22. Dakikalarda Oğuzhan’ın golleriyle 3-1 önde kapattı.
B.Çekmece temsilcisi 50. Dakikada Burak’la skoru 3-2’ye getirip umutlanmasına rağmen arkasını getiremedi. Maçta son sözü yine Güngören söyledi.
54. Dakikada İzzet maçın skorunu ilan etti: 4-2. Bu sonuçla üstüste üçüncü maçını da kazanan Güngören ilk iki yolunda önemli bir avantajın sahibi olurken ilk yenilgisini alan B.Çekmece de üçüncü sıraya geriledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.