HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

GÜNGÖREN DOLUDİZGİN: 3-0

GÜNGÖREN DOLUDİZGİN: 3-0
İstanbul U 14 İlçeler KarmasıLiginde ikinci hafta maçında Güngören İlçe Karması, Bakırköy İlçe Karması’nı 3-0 gibi net bir skorla mağlup ederek ikinci galibiyetine imza attı.

Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maçta etkili bir oyun ortaya koyan Güngören İlçe Karması ilk yarısını da 1-0 önde kapattığı maçta ikinci yarıda bulduğu gollerle farka koştu: 3-0.
Devreyi Kadir’in attığı golle önde kapatan Güngören İlçe Karması’na 3 puanı getiern diğer golleri de Emir Aksakal ve İzzet attı. Bu sonuçla arka arkaya ikinci galibiyetine imza atan Güngören İlçe Karması gruptan çıkma yolunda da önemli bir avantaj yakaladı.
 Bakırköy İlçe Karması ise Esenyurt İlçe Karması’ndan sonra çıktığı ikinci maçı da kaybederek gruptan çıkma şansını mucizelere bıraktı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.