HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

GÜMÜŞSUYUSPOR BİR GOLCÜ DAHA KAPTI!

GÜMÜŞSUYUSPOR BİR GOLCÜ DAHA KAPTI!
2017-18 Sezonu öncesinde Transfer Dönemimin en hareketli takımlarının başında gelen Gümüşsuyuspor kadrosunu zenginleştirmeye devam ediyor !
Takımın Teknik Sorumlusu Kamil Çolak‘ın verdiği liste doğrultusunda çalışmalara ara vermeden devam eden Yeşil-Beyazlı ekip, geçen sezona Çavuşbaşıspor’da başlayıp, şampiyonluğu son maçta kaçıran, ardından 2.Transfer Döneminde gittiği Denizcilik İşletmeleri SK Takımı ile Grup 2.Olarak İstanbul 1.Amatör çıkma sevinci yaşayan İsmail Kambur ile anlaşmaya vardı.
Son iki sezondur İstanbul Süper Amatör Kümeye çıkmak için iyi takımlar yapan Çavuşbaşıspor’un Takım Kaptanlarından etkili oyuncusu etkili futbolu ile her zaman dikkatler çeken bir isim olmayı başarmıştı.  Yetenekli oyuncu geçen sezon ara transfer döneminde Deniz İşletmelerispor’da oynarken attığı gollerle takımının 1. Amatör Kümeye çıkmasında büyük katkıda bulunmuştu.
İsmail Kambur daha önce Çavuşbaşıspor ve Deniz İşletmelerindeki beraber çalıştığı Kamil Çolak‘ın görev aldığı Gümüşsuyuspor’a transfer olurken fazlaca düşünmedi. Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş ” Kamil hocamızın vermiş olduğu transfer listesindeki isimlerle görüşmelerimizi yapıyoruz İsmail Kambur istediğimiz bir oyuncuydu Gümüşsuyuspor ‘a hayırlı olsun.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.