HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

GÜMÜŞHANE’DE KAMP SESLERİ

GÜMÜŞHANE’DE KAMP SESLERİ
Esenyurt kulüplerinden Esenyurt Gümüşhane, teknik direktörlüğe Okan Kılıç’ı getirdikten sonra 2017- 2018 sezonu öncesi kamp için de çalışmalara başladı.

Kılıç’ın yönetimden altyapı yaş grupları için en az 1 haftalık kamp istediği, yönetimin de bu öneriye sıcak baktığı ifade edildi. Kılıç gazetemize yaptığı açıklamada ilk çalışmalarda oyuncularının durumunu görmek istediğini, yeni sezonda skor anlayışından uzak iyi sporcuları Türk futboluna kazandırmak istediğini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.