HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Gültepespor Genç Yıldızlarını Buldu.

Gültepespor Genç Yıldızlarını Buldu.
İstanbul Süper amatör liginini çiçeği burnunda temsilcisi Gültepespor kadrosunu şekillendirmeye başladı. Yeni sezonda bir çok futbolcu ile görüşmeler yapan Gültepespor kendilerine ve kulüp yapısına uygun futbolcular konusunda ince eleyip sık dokuyor.
Tarihinde ilk kez Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan Gültepespor, yeni sezon için transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyor. Geçtiğimiz günlerde orta saha için tecrübeli bir futbolcu olan Muhammed'i kadrosuna katan Kağıthane temsilcisi şimdi de iki genç yıldızla anlaşarak imza attırdı. Bu transfer konusunda çok hassas olduklarını belirten Gültepespor Teknik Direktörü Ahmet Altıntaş, Yeni Ortabayır Spor Kulübü Başkanı Sayın Yenal Keleş'e desteklerinden dolayı teşekkür etti. 
Hem ofansif orta saha hem de kanatlarda etkili bir oyun sergileyen Yasuf Taha Aydıner ve Tayfun Genç ile anlaşan Gültepespor yeni sezon için dinamik bir kadro kurma yolunda ilerliyor.

Yusuf Taha Aydıner Kimdir?
Futbola 12 yaşında Kağıthane ilçesinin bir başka takımı olan Yeni Ortabayır Spor'da başlayan Yusuf Taha aralıksız olarak butakımın formasını giydi. Geçtiğimiz sezon U17 takımı ile şampiyonluk yaşayan Yusuf Taha kulübünde çok mutlu olduğunu ancak futbol kariyeri için Süper Amatör ligde mücadele eden bir takımda oynamanın onun tecrübesi açısından çok önemli bir adım olduğunu söyledi. Ayrıca bu fırsatı verdiği için kulüp başkanı Sayın Yenal Keleş'e de çok teşekkür ettiğini belirtti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.