HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

Gültepe Özgençlikspor’da topbaşı 20 Temmuz’da

Gültepe Özgençlikspor’da topbaşı 20 Temmuz’da
İstanbul Süper Amatör Ligin yeni takımlarından takımı Gültepe Özgençlikspor, 20 Temmuz'da 'bismillah' deyip yeni sezon hazırlıklarına başlayacak.


Gültepe Özgençlikspor’da yeni sezonda geçtiğimiz sezon takımın başarısında büyük pay sahibi olan Teknik Direktör Emin Sevim ile devam edecek olan kırmızı beyazlılar hazırlık takvimini belirleyerek 20 Temmuz’da sahaya inecek.

Teknik Direktör Emin Sevim’in belirlediği takvime göre Gültepe Özgençlikspor sıkı bir hazırlık döneminden geçecek olan kırmızı beyazlı ekipte oyuncuların deyim yerindeyse pestilleri çıkacak. Bu arada Gültepe Özgençliksporlu yöneticiler transfer görüşmelerini sürdürüyor. Kadrosunu büyük ölçüde yenileyen kırmızı beyazlı ekip 10’un üzerinde takviye yapacağı öğrenildi.


Teknik Direktör Emin Sevim, Önümüzdeki günlerde 4-5 kişiyle daha anlaşıp 20 Temmuz’da top başı yapacağız. Amacımız Gültepe Özgençlikspor ve taraftarlarımıza yakışır bir takım yapabilmek. Gültepe Özgençlikspor'un hak ettiği, koşan, yürekten mücadele eden ve şampiyonluğa oynayacak bir takım kuruyoruz” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.