HAZIRLIK MAÇLARI

25 Temmuz 2017 Salı

Gülsuyu'nda Hedef Şampiyonluk

Gülsuyu'nda Hedef Şampiyonluk
Geçtiğimiz sezon yaşadığı bir takım şanssızlıklar sebebi ile Süper amatör ligden 1. amatör lige gerileyen Maltepe temsilcisi, yeni sezona şampiyonluk parolası ile girdi.
Yeni transferleri ile yeni sezona şampiyonluk parolası ile yola çıkan Gülsuyuspor, Hoca  Recep Yoltay,Yardımcıları Burhan Durmuş,Erkan Yavuz Erol Türkmen ,Yasin Esin,Fizyoterapist Mesut Altay’ın öncülüğünde Maltepe’ye şampiyonluk getirmek için mücadele edecekler.
Futbolculara antrenman öncesi bir konuşma yapan Gülsuyu Spor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar " Gülsuyu spor kulübümüz 2017-2018 sezonu için topbaşı yaptı. Bilge lider Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Sporcunun zeki çevik ve aynı anda ahlaklısını severim" ilkesinin şiarı ile çıktığımız yolda Şampiyonluk temel hedefimiz ama şampiyonluk her şey değil Önce Dostluk Barış Centilmenlik kazansın sonra da hak eden kazansın Tüm takımlarımıza Ve sporcularımıza Allahtan kazasız belasız bir lig diliyoruz." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.