HAZIRLIK MAÇLARI

18 Temmuz 2017 Salı

Gülsuyu Spor'da Hedef Yeniden Süper amatör

Gülsuyu Spor'da Hedef Yeniden Süper amatör 
Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligden 1.Amatöre gerileyen ve tekrar hedefini Süper Amatör olarak belirleyen Gülsuyuspor'da adeta transfer taarruzu gerçekleşti. Genel Kaptan Talip Yıldırım'ın önderliğinde oluşan İsmail Ovacıklı, Şenay Aslantepe, Davut Akman ve Sabahattin Akcan'dan oluşan transfer komitesinin çalışmaları doğrultusunda görüşülen oyuncular ile anlaşma sağlandı.


Transfer çalışmaları sonucunda iç transferde takım kaptanları Yasin Esin (Ön Libero) Erol Türkmen (Libero) takımda kalırken, dış transfer de kaleye usta eldivenler olarak Ataşehir Çamoluk'tan İbrahim Koç ve Sarıyer'den Erkay Yavuz takıma katılan kaleciler oldu.


Defans mevkisini ise Pendikgücü'nden Sol Bek Eren Aysin, Gülensuspor'dan Sağ Bek Fatih Çiçek Çayır, Kaynarcaspor'dan Stoper Furkan Bilgili, Kartal Bulvarspor'dan Stoper Caner Göktaş  ile güçlendiren ekipte Orta sahaya ise Gebze Sultan Orhan'dan Eren Kılıç, Çamlıcaspor'dan Sol Açık Şahin Timur, Esenkentspor'dan ise Sağ Açık Mücahit Çiçek ve Forvet Arkası Uğur Çavlav takviyeleri gerçekleştirildi.

Santrafor mevkisine ise Esenkentspor'dan Bora Taydaş ve Kartaş Çavuşoğlu'ndan Emrah Kandemir takviyeleri yapıldı.


Öte yandan genç takımda şampiyonluk yaşayan ekipten yeni sezonda A takıma yükselen oyuncuların isimleri ise şunlar;

Cem Yüce, Berat Can, Yusuf Yılmaz, Ferhat Keskin, Fırat Gürbey, Hazar Fidantek, Erkan Buran, Kadir Barutçu, Murat Derin, Anıl Kaya, Tolunay Aldındaş, Enes Girgin, Eyüp Aslantepe, Salih Gençağ

Sezon öncesi oldukça genişbir kadro oluşturan Gülsuyuspor, yeni sezonda Süper amatör lig için çalışmalarının programını da belirledi.

1.Etap çalışmalarına 24 Temmuz'da Aydos Ormanlarında ki kroslar ile başlayacak olan Gülsuyuspor 2.Etap çalışmalarında ise sahaya inecek.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.