HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Gol duellosunun galibi Esenyurt

Gol duellosunun galibi Esenyurt
İstanbul U 14 İlçeler Karması Liginde ilk hafta maçında Esenyurt İlçe Karması, büyük bir çekişmeye sahne olan, nefeslerin kesildiği mücadelede Bakırköy İlçe Karması’nı 3-2 mağlup ederek gruba 3 puanla başladı.

Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maçta ilk yarı 1-1 biterken kemik seslerinin yükseldiği ikinci yarıda Esenyurt İlçe Karması son nefeste kazandı. Maça Esenyurt İlçe Karması iyi başladı. Esenyurt temsilcisi 17. Dakikada Mehmet Altın’ın şık golüyle 1-0 öne geçti.

Golden sonra oyunda dengeyi kuran Bakırköy temsilcisi ise ilk yarının sonu yaklaşırken 33. Dakikada Emirhan’ın attığı golle soyunma odasına 1-1 beraberlikle gitti. İkinci yarıda muhteşem bir 35 dakika izledik. Tam bir taktik savaşı şeklinde geçen maçta 45. Dakikada Esenyurt İlçe Karması 45. Dakikada yine Mehmet Altın’la öne geçti: 2-1.

Bakırköy İlçe Karması yenik duruma düştükten sonra mükemmele yakın bir oyun anlayışı ortaya koyarak 64. Dakikada Berk’le bir kez daha skora ortak oldu: 2-2. Nefeslerin kesildiği son dakikada Esenyurt temsilcisine galibiyeti getiren golü 68. Dakikada Ethemcan attı: 3-2.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.