HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Genç Yıldız, Tayfun Şahin Gültepespor'da

Genç Yıldız, Tayfun Şahin Gültepespor'da
Gültepespor bir genç futbolcuyu daha kadrosunda kattı. Yeni Ortabayırspor'un şampiyon takımından Tayfun Şahin ile anlaşan Kağıthane temsilcisi kadrosunda bir genç oyuncuya daha yer verdi.

Daha önce Yeni Ortabayırspor'un şampiyon olan U17 takımından Yusuf Taha Aydıner ile anlaşan Gültepespor, şimdi de aynı takımdan başka bir forvet oyuncusu Tayfun Şahin'i renklerine bağladı. Gültepespor yönetimi bu transferlerle ilgili olarak verdikleri destek ve yardımları için Yeni Ortabayır Spor Kulübü başkanı Yenal Keleş'e teşekkür ettiklerini bildirdi. 

Tayfun Şahin Kimdir?
2000 doğumlu genç futbolcu 13 yaşında Yeni Ortabayırspor'da futbola başladı. 4 yıldır aralıksız olarak takımının formasını giyen oyuncu bu sezon şampiyonlukla tamamlanan genç takım serüveninden sonra Yeni Ortabayırspor'un A takımınında formasını giydi. Süratli ve orta sahadan ileri çıkışları ile dikkat çeken oyuncu yeni sezonda Süper Amatör Lig'de Gültepe Spor forması giyecek.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.