HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

Genç Yıldız Berkehan Yuvada Kaldı.

Genç Yıldız Berkehan Yuvada Kaldı.
Davutpaşaspor genç yaşına rağmen oynadığı futbolla dikkatleri üzerine çeken genç yıldızı Berkehan Tuna ile yeni sezonda da anlaşarak kadroda tuttu.

Geçtiğimiz seon Davutpaşaspor'un kadrosuna katayı başardığı genç yetenek Berkehan Tuna, hem A takım hem de genç takımda kadroda yer alarak sezona damgasını vuran oyuncular arasında yer aldı. Futbol Kocamustafapaşa Spor'da başlayan 1999 doğumlu Berkehan, 5 yıl istikrarlı olarak bu takımın formasını taşıdı daha sonra İstanbul'un profesyonel kulüplerinden Eyüpspor'lu teknik adamların dikkatini çeken oyuncu buraya transfer oldu. Geçiğimiz sezonda da Davutpaşaspor'da forma giyen genç yetenek yeni sezonda da dikkatleriüzerine çekecek gibi görünüyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.