HAZIRLIK MAÇLARI

29 Temmuz 2017 Cumartesi

Genç Santrafor Yuvaya Döndü.

Genç Santrafor Yuvaya Döndü.
İstanbul Bayburtspor'un şampiyon genç takımının oyuncularından Soner Güreş, 2 sezon önce ayrıldığı yuvasına geri döndü.
Hırslı ve dinamik bir kadro yaratmak istediklerini söyleyen Teknik Direktör Naci Savsun, "orta sahaya çok tecrübeli isimler transfer ettik. Gol yollarında da bildiğimiz ve güvendiğimiz isimlerle yola çıkmak istiyoruz. Soner bizde oynadığı süre içinde her zaman takıma katkı sağlayan ve gol yollarındaki becerileri ile de bize şampiyonluk yaşatan futbolculardan biri oldu. Yeni sezonda da kendisini kadromuzda görmek istediğimizi söylediğimizde futbolcununda çok mutlu olduğunu gördük. Bu sezon ondan çok şey bekliyoruz." dedi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.