HAZIRLIK MAÇLARI

25 Temmuz 2017 Salı

Genç Kaleci Kansere Yenildi.

Genç Kaleci Kansere Yenildi.
Erkekler 1. ligi takımlarından İzmir Büyükşehir Belediyespor'un 25 yaşındaki genç kalecisi Can Çağnay kansere yenildi.

İzmir Büyükşehir Belediyespor'un Lenf kanseri teşhisi konan 25 yaşındaki genç kalecisi Can Çağnay geçen haftadan bu yana hastanede yaşam savaşı veriyordu. Bu sabha gelen haber hem spor camiasını hem de sporcunun yakınlarını üzdü. Hentbolun neşeli çocuğu sabah yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşam savaşını kaybetti. Mekanın Cennet Olsun sevgili kardeşim.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.