HAZIRLIK MAÇLARI

23 Temmuz 2017 Pazar

GAZİTEPE’DE ULAŞ BOMBASI

GAZİTEPE’DE ULAŞ BOMBASI
Amatör 1.Küme ekiplerinden Gazitepespor dış transferde bombayı patlattı.

Silivri temsilcisi son olarak Çorlu Gençlerbirliği forması giyen tecrübeli ortasaha oyuncusu Ulaş Tutuci’yi kadrosuna kattı. Yeni sezon öncesi transfere start veren yönetimin bu akşam da teknik direktörlük sorununu çözmek için Alper Tezcan’la son kez masaya oturacağı belirtildi. Yönetimin, daha önce bir kez daha görüştüğü Tezcan’a sözleşme yapmayı hedeflediği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.