HAZIRLIK MAÇLARI

8 Temmuz 2017 Cumartesi

FUTBOLUN DELİKANLILARINI YAZ SICAKLARI DA DURDURAMADI.

FUTBOLUN DELİKANLILARINI YAZ SICAKLARI DA DURDURAMADI.
Marmaris Masterler 2017 Yaz Turnuvası başladı.
Türkiye’nin değişik bölgelerinde düzenlenen bölgesel liglerin ve bu lig gruplarında dereceye girenler arasında düzenlenen Türkiye Şampiyonalarının tamamlanmasının ardından Masterler kategorisindeki takımlar yeni sezona turnuvalarla hazırlanmaya başladı. Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde Marmaris Futbol Masterleri Derneği’nce 7 – 9 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 2017 Masterler Yaz Futbol Turnuvası Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel’in ilk vuruşuyla başladı. 

Afyon Masterler, Antalya Muhtarlar, Denizli Masterler ve Marmaris Masterler’in katılımıyla Marmaris Şehir Stadında gerçekleştirilen turnuvada maçlar havaların çok sıcak olması nedeniyle akşam saatlerinde oynanıyor. Turnuva takımlarında İzmir ve Aydın’lı bazı sporcular konuk oyuncu olarak yer alıyor.

OLGUN GENÇLER
Afyon Masterler – Marmaris Masterler arasında oynanan ve 1 – 1 berabere sonuçlanan açılış maçı öncesi Kaymakam Yüksel, Afyon takımı oyuncularına tek tek hoş geldin diyerek, tüm katılımcılara başarılar diledi. Çetin; “Ben Masterler ve Veteranlar için “Olgun Gençler” demeyi tercih ediyorum. Daha önceki görev yerlerimde de bu isimle turnuvalar gerçekleştirmiştik. Sporun yaşının olmadığının, yaş aldıkça yapılmasının daha da gerekli olduğunun canlı örneklerisiniz. Bu anlamlı turnuvaya katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.


Marmaris Futbol Masterleri Derneği Başkanı Azmi Özkan’da kural olarak 40 ama fiili olarak çoğu 45 yaş üzeri olan oyunculardan kurulu takımlarla her yıl belirledikleri bir kentte Yaz Turnuvası yaptıklarını, bu yıl diğer takımlarında tercihiyle bu etkinliği ilçelerinde gerçekleştirdiklerini söyledi. Azmi Özkan “Amacımız sadece spor yapmak. Dostluk, kardeşlik ilişkilerimizi geliştirmek. Bunu bu yıl ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden Marmaris’imizde düzenlemekten gurur duyuyoruz” dedi.

Turnuva 8 Temmuz Cumartesi günü oynanacak Antalya Muhtarlar – Denizli Masterler maçıyla devam edecek. 9 Temmuz Pazar günü oynanacak üçüncülük ve final maçlarıyla tamamlanacak.

Haber / Foto : Seyfi GÜL- Foça Gündem

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.