HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

FİRUZKÖY RAGBİ ŞAMPİYON

FİRUZKÖY RAGBİ ŞAMPİYON
İstanbul Uluslararası 2. Ragbi Lig Turnuvasında şampiyon Firuzköy Ragbi oldu.

 Avcılar temsilcisi elit takımların yer aldığı turnuvada finalde Kadıköy Ragbi’yi mağlup ederek kupanın sahibi oldu. Maltepe’de yapılan büyük organizasyonda sırasıyla ilk turda Osmanlı Ottomans’ı, yarı finalde Beykent Üniversitesi’ni, finalde de Kadıköy Ragbi’yi mağlup ederek şampiyon olan Firuzköy Ragbi kupayı müzesine taşıdı. Önümüzdeki sezon Türkiye 2.Ragbi Liginde mücadele edecek olan Firuzköy Ragbi yeni sezon öncesi aldığı bu şampiyonlukla da büyük moral depolamış oldu.
 Firuzköy Ragbi Kulüp Başkanı Recep Baş uluslararası alanda kazandıkları bu kupayı Avcılar halkına armağan ettiklerini söyledi. Baş, ragbi sporunun Avcılar’da çok iyi yerlere geleceğini, Firuzköy Ragbi’nin de buna öncülük edeceğini sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.