HAZIRLIK MAÇLARI

29 Temmuz 2017 Cumartesi

Fatih Vatan Spor Nevşehir Yolcusu.

Fatih Vatan Spor Nevşehir Yolcusu.
Türkiye Kadınlar Ligi'nin önemli takımlarından Fatih Vatan Spor, Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası 2. Kademe müsabakaları için Nevşehir'e gitmek üzere bugün yola çıktı.

30 temmuz Pazar günü Nevşehir 3 nolu sahada iki İstanbul temsilcisi Fatih Vatanspor ve Beşiktaş 3. kademe turuna yükselmek için Saat:18:00'de karşı karşıya gelecekler. Her iki takımada başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.