HAZIRLIK MAÇLARI

10 Temmuz 2017 Pazartesi

Esenyurt Karması Seriyi Bozmadı.

Esenyurt Karması Seriyi Bozmadı. 
İASKF tarafından düzenlenen İstanbul İlçeler Arası U14 Karma Turnuvasında üçüncü hafta maçında Esenyurt İlçe Karması, Çatalca İlçe Karması ile karşılaştı. İlk iki maçından galibiyetle ayrılmayı başaran Esenyurt Karması Çatalca Karması karşısında da sahadan  4-1'lik galibiyetle ayrıldı.

Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maçta etkili bir oyun ortaya koyan Esenyurt temsilcisi maça fırtına gibi başladı. Akın Yüce’nin talebeleri ilk yarısını 3-1 önde kapattığı maçı 4-1 kazanarak ilk iki yolunda dev bir adım attı. Esenyurt İlçe Karması 7. Dakikada perdeyi Ethemcan’la açtı: 1-0. Esenyurt temsilcisi 15. Dakikada Ethemcan’la bir gol daha bulunca skor 2-0 oldu. Çatalca İlçe Karması skoru 2-1’e getirmesine rağmen ilk yarının skorunu belirleyen gol yine Esenyurt Karması’ndan geldi. İlk yarının yıldızı Ethemcan 21. Dakikada ilk yarınnı skorunu belirledi: 3-1. Akın Yüce’nin öğrencileri 36. Dakikada Mehmet Altın’la bir gol daha bulunca maçın skoru ortaya çıktı: 4-1. Bu sonuçla üstüste üçüncü maçını da kazanan Esenyurt İlçe Karması zirveyi Güngören İlçe Karması’yla paylaştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.