HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

ESENYURT GRUPTAN ÇIKTI: 4-1

ESENYURT GRUPTAN ÇIKTI: 4-1
İstanbul İlçeler arası U 14 Karma Şampiyonasında Esenyurt İlçe Karması, 1-0 yenik duruma düştüğü maçta B.Çekmece İlçe Karması’nı 4-1 mağlup ederek gruptan çıkan ilk takım oldu.

Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maça çok iyi başlayan B..Çekmece henüz 9. Dakikada bulduğu golle 1-0 öne geçti.
Bu gol Esenyurt için tam anlamıyla soğuk bir duş oldu. Golden sonra bir süre bocalayan Esenyurt İlçe Karması 18. Dakikada Ethem’in serbest vuruştan attığı golle beraberliği yakaladı: 1-1.
Bu golden sonra oyuna ağırlığını koyan Esenyurt İlçe Karması 33. Dakikada Ethem’in golüyle ilk yarının skorunu belirledi: 2-1.
İkinci yarıda da etkili bir oyun ortaya koyan Esenyurt 58. Dakikada Mehmet’in kafa golüyle skoru 3-1 yaptı. 66. Dakikada sahneye çıkan Mehmet Erol maçın skorunu ilan etti: 4-1.
Bu sonuçla Esenyurt İlçe Karması gruptan çıkmayı garantilerken B.Çekmece İlçe Karması da bitime bir hafta kala gruptan çıkma şansını yitirmiş oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.