HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

ESENYURT AKIN AKIN: 4-1


ESENYURT AKIN AKIN: 4-1
İstanbul U 14 İlçeler Karması Liginde ikinci hafta maçında Esenyurt İlçe Karması, Avcılar İlçe Karması’nı etkili bir oyunla 4-1 mağlup ederek ikide iki yaptı.

Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maçta oyunun kontrolünü 70 dakika boyunca elinde tutan Esenyurt temsilcisi ilk yarısını 3-1 önde kapattığı maçı 4-1 kazandı.
 Akın Yüce yönetiminde turnuvaya süper bir başlangıç yapan Esenyurt İlçe Karması’na 3 puanı getiren golleri Aziz, Mehmet Erol, Berat ve Adem attı.
Avcılar İlçe Karması’nın tek golü ise Murat attı. Bu sonuçla Esenyurt İlçe Karması puanını 6’ya çıkararak gruptan çıkma yolunda önemli bir avantajın sahibi olurken B.Çekmece maçından sonra Esenyurt maçından da puan çıkaramayan Avcılar İlçe Karması da ilk iki şansını mucizelere bıraktı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.