HAZIRLIK MAÇLARI

22 Temmuz 2017 Cumartesi

Ekrem Köse Fatih Aşık Hocaya Teşekkür Etti

Ekrem Köse Fatih Aşık Hocaya Teşekkür Etti
Ataşehir Çamolukspor kulübü başkanı Ekrem Köse 2016-17 sezonunda Bölgesel Amatör ligde takımda teknik sorumluluk yapan Fatih Aşık hocaya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Fatih Aşık hocaya plaket ile teşekkür edildi.
Ataşehir Çamolukspor kulübünde 2016-17 sezonunda bölgesel amatör ligde teknik sorumluluk yapan Fatih Aşık hocaya plaket verilerek teşekkür edildi.
Başkan Ekrem Köse tarafından Ataşehir Çamolukspor kulübüne verdiği hizmetler için teşekkür edilen Fatih Aşık hoca da plaketini aldıktan sonra eski takımına 2017-18 sezonunda Süper Amatör ligde başarılar diledi.

Haber/Foto:Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.