HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

DÜŞTÜĞÜMÜZ YERE DÖNECEĞİZ

DÜŞTÜĞÜMÜZ YERE DÖNECEĞİZ
B.Çekmece Tepecikspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Yüksel Yeşilova imzayı atar atmaz ayağının tozuyla flaş açıklamalara imza attı.

Yeşilova, B.Çekmece Tepecikspor’un tesisleriyle ve kadrosuyla 3.Ligi hak etmediğini, çalışarak da bunu göstereceklerini söyledi. Amacının uzun yıllar B.Çekmece Tepecikspor’a hizmet etmek olduğunu ifade eden Yeşilova, bunun için de başarılı olmaları gerektiğini ifade ederek, burayı tercih etmesinde de aile ortamının etkili olduğunu kaydetti. Yeşilova “Buraya gelmemde hem eski dostlarım hem de kulüpteki aile ortamı etkili oldu. Burada istediklerimi yapabileceğimi düşünüyorum. Düşen takımın hedefi her zaman çıkmaktır. Bizi bekleyen büyük tehlike de yeni bir lige geldiğiniz için buraya da hazırlıklı değilseniz bir lig daha  düşebilirsiniz. Biz de böyle bir tehlike ile karşılaşmamak için kadromuzdaki  eksiklere göre hareket ederek hem iyi bir takım yapacağız hem de iyi bir şekilde çalışacağız. Şu anki hedefimiz düştüğümüz yere yeniden geri dönmek. Burada uzun vadeli çalışmayı düşünüyoruz. Ancak bu sadece bizim istememizle de olacak bir şey değil. Başarı da olması lazım.” İfadesini kullandı.
Çalıştığı takımlarda gençlere büyük önem verdiğini, kendisinde her zaman çalışanın, hak edenin forma giydiğini ifade eden Yeşilova şöyle dedi “Benim için yaşlı, genç diye bir ayrım yoktur. Antrenmanda ve maçta istediklerimizi veren kim olursa olsun yaşına bakmadan formayı veririm. Kadroda bulunan bütün oyuncuları eşit tutuyorum. Benim takımımda 16, 17 yaşındaki oyuncular da oynayabilir. Yeter ki sahada istediğimi versinler.”

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.