HAZIRLIK MAÇLARI

22 Temmuz 2017 Cumartesi

DR. BENLİ'DEN AVCILAR’A TAM DESTEK

DR. BENLİ'DEN AVCILAR’A TAM DESTEK
Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’den Avcılar Belediyespor’a tam destek geldi. Sarı Siyahlı yönetimle Dr. Benli arasında yaklaşık olarak 2 haftadan beri süren diplomasi trafiği müjdeli haberlerle sonuçlandı.

Dr. Benli, daha önce söz verdiği kulüp binası ve Gümüşpala’daki halısaha tesisleriyle ilgili gelişmeleri paylaşmak için dün kulüp başkanı Erhan Turan ve yönetim kurulu ile biraraya geldi.
Evita Restaurant Havuzbaşı’nda yapılan ve yaklaşık olarak 3 saat süren toplantıda müjdeli haberler Dr. Benli’den geldikçe Sarı Siyahlı yönetimin de keyfi yerine geldi. Oldukça neşeli geçen toplantıda kulüp yönetimi de Dr. Benli’ye bugüne kadar verdiği destekler için teşekkür etti. Yönetim kurulunun tam kadro halinde hazır bulunduğu toplantıda bir konuşma yapan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli davet için Avcılar Belediyespor yönetimine teşekkür etti.
Dr. Benli “Böyle bir yemek düzenleyerek aranıza davet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum. Avcılar Belediyespor yönetimi de gördüğüm kadarıyla son derece nezih ve saygın isimlerden oluşmakta. Yeni kulüp binanız ve Gümüşpala’daki halısaha tesisleriniz ivedi bir şekilde kulübünüze teslim edilecektir. Bu konudaki çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Sizin talebiniz doğrultusunda yapılan çalışmalar en kısa sürede sonuçlandırılacak, Avcılar Belediyemizin ismini taşıyan spor kulübümüz de kendine yakışan lokal ve tesislere kavuşacaktır. Her konuda gerekli mesafeler alınmıştır. Bunun da yakın takipçisiyim. Sizlere de yeni yönetim kurulu olarak Avcılar Belediyespor’a her anlamda sahip çıktığınız için teşekkür ediyor, yeni sezonda da başarılar diliyorum.”  Diye konuştu.
Avcılar Belediyespor Kulüp Başkanı Erhan Turan ve yönetim kurulu üyeleri de yemekli toplantıda Dr. Benli ile yakından ilgilenerek verdiği destek için teşekkür etti. Yaklaşık olarak 2 buçuk saat boyunca toplantıya eşlik eden Dr. Benli’nin kulübe olan yakın ilgisi yöneticileri memnun etti. Bu arada Avcılar Belediyespor Kulüp Başkanı Erhan Turan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ye kulübe verdiği destek için çiçek takdim etti.
Turan, yemekli toplantı için tesislerinin kapısını açan Evita Restaurant Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Zeren’e de çiçek takdim etti. Zeren de ev sahibi olduğu toplantıda misafirleriyle yakından ilgilenerek mükemmel bir ev sahipliğine imza attı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.