HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

“DEVİR BİRLİK VE BERABERLİK DEVRİ”

“DEVİR BİRLİK VE BERABERLİK DEVRİ”
Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru yaptığı yazılı bir basın açıklaması ile kongre sürecinde cereyan eden olayları ve yaşanan sıkıntıların bitmesi gerekliliğine aksi takdirde zarar gören Silivri ve Silivrispor olacağını söyledi.
Kalko “ “Değerli dostlarım, bildiğiniz gibi 30.06.2017 tarihinde Silivrispor Kulübü olarak olağanüstü genel kurul gerçekleştirdik ve bu kurul Silivrispor Kulüp tarihinde en büyük katılım ile gerçekleşen ve birinci oturumda çoğunluğun sağlandığı ilk kurulumuz oldu. Bu kongrenin en önemli özelliklerinden biri de oluşan birliktelik görüntüsüydü.
Belediye Başkanımız Özcan Işıklar, önceki dönem Belediye Başkanımız Hüseyin Turan, mevcut ve önceki dönem Belediye Başkan Yardımcılarımız Bora Balcıoğlu, AK Parti Üçüncü Bölge Teşkilat Başkanımız Metin Karakaş, CHP İlçe Başkanımız Suna Göçengil, MHP İlçe Başkanımız Zafer Yalçın, DP İlçe Başkanımız Halide Avlu, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkâr Odası Başkanı Nuray Koçer, Ülkü Ocakları Başkanımız Erhan Özkök, Sivil Toplum Kuruluşlarının çok değerli başkan ve üyeleri, Silivrispor’un eskimeyen Çınarları, Silivrispor üyelerimiz, salona sığmayan Silivrispor Sevdalıları ve değerli basın mensupları bizlerle birlikteydi. Öncelikle Silivrispor’a duydukları bu saygı ve katılımlarından dolayı kendilerine bir kere daha çok teşekkür ediyorum. Orda bulunan dostlarımızın bazıları kimliklerini bir kenara bırakıp bazıları da ciddi riskler alarak Silivrispor sevdalarını ortaya koydular. Maalesef bazıları da kongreye katılmayıp, gelip söz haklarını kurulumuzda kullanmayıp, hatta şu tarihe kadar zahmet edip üye bile olmayıp kongre sonrası oluşan sonuca göre Silivrispor’u kullanarak kendilerine siyasi rant edinme peşine düştüler. Bu kişilere şunu söylemek durumundayım: Hem 60 yıllık tarihi olan kulübe üye olma nezaketini göstermeyeceksiniz, hadi üye olmadınız zahmet edip kongreye katılmayıp görüş beyan etmeyeceksiniz hem de sonrasında Silivrispor formasını önünüze alarak kulüp ile ilgili basın toplantısı düzenleyip şov yapacaksınız! Arkadaşlar bundan böyle hiç kimse Silivrispor üzerinden kendilerine değişik menfaatler edinmeye çalışmasın!
Ben kulüp başkanı olarak buna asla izin vermeyeceğim. Bunlar küçük oyunlar! Bırakalım bunları artık! Devir birlik beraberlik devri. Mevlana’nın dediği gibi ‘ Dünle beraber gitti cancağızım ne kadar söz varsa düne ait, şimdi yeni şeyler söylemek lazım’. Biz Silivrispor olarak başarıya odaklandık. Sizlerden de artık gerginlikleri, kızgınlıkları, sosyal medya paylaşımlarını ve Silivrispor ile ilgili basın toplantıları düzenlemeyi bırakıp bizlerle beraber olmanızı bekliyoruz. Önümüzde çok kısa bir zaman ve yapılacak çok iş var. Eğer destek olmayacaksanız, siyasi hesapların peşinden koşacaksanız lütfen bunlara Silivrispor’u alet etmeyin. Son olarak kongrede söylediğimi bir daha tekrar etmek istiyorum. Biz herkesle barışık olacağız. Kimseyle kavga etmeyeceğiz. Şahsıma söylenen onca hakarete rağmen Sayın Kalko dahil herkese sarılacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diyerek sözlerini tamamladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.