HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

Davutpaşaspor orta sahaya tecrübeli bir futbolcuyu transfer etti.

Davutpaşaspor orta sahaya tecrübeli bir futbolcuyu transfer etti.
Hatip Alataş Davutpaşaspor'da
Fatih ilçesinin Süper Amatör Lig'deki temsilcisi Davutpaşaspor, geçtiğimi sezon Bölgesel Amatör Lige yükselme başarısı gösteren Beylikdüzüspor'un orta sahasında oynanyan tecrübeli futbolcu Hatip Alataş'ı renklerine bağladı.
Kocamustafa Paşa Spor'da futbol başlayan tecrübeli oyuncu , amatör olarak Kırklaeli, Tunaspor, Albayrakspor, Dersim, İncili, Feriköy, Yeniköy, Gökçeali, Ortaköy, Zeytinburnu 1957, Osmaniye İstiklal ve son olarak geçen sezon İstanbul Beylikdüzüspor formaları giyerken, profesyonel futbol yaşantısında da 2 sezon 72 Batmnspor, 2 sezon Darıca Gençlerbirliği ve yarım sezon Cerrahpaşa formalarını giydi. Tecrübeli futbolcununTürkiye Kupasında 1, 3.Ligde 14, Bölgesel Amatör Ligde ise 56 maçta 5 golü bulunuyor.

Haber / Foto : Derviş Ay

1 yorum :

Adsız dedi ki...

Hatip alataş hem güzel oyunuyla hemde güzel ahlakıyla tam bir profesyonel futbolcu. Umarım başarılı ve sonu şampiyonlukla biten bir sezon geçirir ����

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.