HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

Davutpaşaspor kalesine tecrübeli eldiven.

Davutpaşaspor kalesine tecrübeli eldiven.
İstanbul Süper amatör lig takımlarından Davutpaşaspor kalesini tecrübeli bir eldiven olan Eyüp Can Durmuşoğlu'na emanet etti.
Futbola 2004 yılında Batı Trakya Türklerispor'da başlayan Eyüp Can Durmuşoğlu 2 sezon bu formayı giydikten sonra 2006 yılında 7 yıl formasını giyeceği Beşiktaş A.Ş.'ye transfer oldu. 2012 yılında henüz 18 yaşında iken Bursa temsilcisi Orhangazi Belediyespor ile ilk profesyonel imzasını attı. Ardından Antalyaspor ve Gaziosmanpaşa Spor ile 2015 yılına kadar devam eden profesyonel futbol yaşamına Dikilitaş ile son verdi. Daha sonra sırasıyla İstanbulspor, Büyük Çekmece Belediyespor ve Vefaspor formalarını giyen futbolcu yeni sezonda Davutpaşaspor'un kalesini koruyacak.

Haber / Foto : Derviş Ay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.