HAZIRLIK MAÇLARI

28 Temmuz 2017 Cuma

DAVUTPAŞA NON STOP

DAVUTPAŞA NON STOP
Süper Amatör Küme ekiplerinden Davutpaşaspor yeni sezon hazırlıklarını  sıkı bir şekilde sürdürüyor.
Çalışmalarının ilk etabını ormanda gerçekleştiren Fatih temsilcisi Namık Stadı’nda inerek saha çalışmalarına başladı. Transfer konusunda da çalışmalarını sürdüren Davutpaşa’da ilk hedefin santrafor olduğu bildirildi.
Teknik direktör Deniz Atak’ın bu transfer için acele etmek istemediği, en iyi kararı vermek istediği ifade edildi. Çalışmalarını haftanın 4 günü sürdüren Davutpaşaspor’un ayrıca bu sezon öncesi kamp yapmayı düşünmediği, lige İstanbul’da hazırlanacağı belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.