HAZIRLIK MAÇLARI

13 Temmuz 2017 Perşembe

ÇUBUKLUSPOR A TAKIMI YARIN ÇİFT KALE İLE İLK ANTRENMANINA ÇIKACAK

ÇUBUKLUSPOR A TAKIMI YARIN ÇİFT KALE İLE İLK ANTRENMANINA ÇIKACAK
Çubukluspor A Takımı Yarın ( Perşembe ) sezonun ilk çalışmasına çıkacak. Mor-Sarılı ekip 2017-18 Sezonuna çıkıp-çıkmama konusunda kararını geçen hafta vermiş ve yeniden yapılanma sürecini başlatarak A Takımı ile de lige katılım sağlama kararı almıştı.

Yapılanma sürecinde Beykoz 1908 A.Ş. Takımıda 4 Yıl Süre ile Sorumluluğunu üstlendiği Altyapı Futbol Akademisinde değişik yaş gruplarında tam 17 Şampiyonluk yaştan Mehmet Şahin buradaki görevinden ayrılmasından sonra Çubukluspor‘da A Takım Sorumlusu ve Altyapı Koordinatörü olarak göreve başlamıştı.
Çubukluspor U19 Yaş Grubu Takımı oyuncuları ile Mehmet Şahin‘in Takıma davet ettiği isimlerin buluşması ile oluşturulacak lig kadrosunda 3-4 tane de tecrübe sahibi, abi konumunda isimlerin transfer edilmesi beklenmekte. A Takım Teknik Sorumlusu ise kulüp bünyesinden kariyerinde birçok şampiyonluk yaşamış ve yaşatmış Ramazan Sökmez olmuş idi.
Yarın ( Perşembe ) Saat 18.00’de tesislerde toplanacak olan Çubukluspor A Takımında yapılacak tanışmanın ardından kısa bir çalışmanın ardından bir çift kale maçının yapılması bekleniyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.