HAZIRLIK MAÇLARI

20 Temmuz 2017 Perşembe

Çıksalınspor'a Milli Ortasaha

Çıksalınspor'a Milli Ortasaha
2017-2018 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Çıksalınspor, geçtiğimiz sezonu Paşabahçespor ile noktalayan ve aynı zamanda ülkemizi Regions Cup'ta temsil eden oyunculardan Yunus Emre Şenoğlu'nu kadrosuna kattı.

Bölgesel Amatör Ligden profesyonel lige tekrar yükselmek için adeta yeniden yapılanan ve takım oluşturma çabasında olan Çıksalınspor, böylece orta sahasına kaliteli bir ismi daha kattı.
Yunus Emre Şenoğlu Kimdir ?
1 Şubat 1994doğumlu genç futbolcu Yunus Emre Şenoğlu, futbola 2004 yılında kendi mahallesinin takımı olan Çubukluspor'da başladı. 9 sezon boyunca Çubukluspor formasını giydi. 2012-2013 sezonunun ara transfer döneminde Akçakocaspor'a transfer oldu. 2013 sezonunnun başında Sultanbeyli Belediyepor ile tekrar İstanbul'a döndü. Oradan Yeşilköyspor'a ve son olarak 2 sezon formasını giyeceği Paşabahçespor'a transferi gerçekleşti. Bu arada Marmara Bölge Karması antrenörlerinin dikkatini çekmeyi başaran Yunus Emre Regions Cup'ta ülkemizi temsil eden milli karmada yer aldı. Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Çıksalın spor ile anlaştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.