HAZIRLIK MAÇLARI

14 Temmuz 2017 Cuma

CKFA'lı Yıldız Kızlar ilk maçlar sonunda liderlik koltuğuna oturdu.

CKFA'lı Yıldız Kızlar ilk maçlar sonunda liderlik koltuğuna oturdu.
CKFA (Cevat Köprübaşı Futbol Spor Kulübü)'nın ilk kez katıldığı kadınlar ligi yıldız kızlar Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakaları sonunda çıkan sonuçlarla haftayı liderlik koltuğunda tamamladı.


Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası 1. kademe maçları için Çorlu'ya giden CKFA'lı kızlar rakipleri Esenyurt Kartal Spor'lu futbolcular sahaya çıkmayınca sahadan 3-0 hükmen galibiyetle ayrıldılar. Günün ilk maçında Beşiktaş ise Çerkezköy karşısında sahadan 4-1'lik galibiyetle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.