HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

CİHANGİR TÜKEN’LE PRENSİPTE ANLAŞTI

CİHANGİR TÜKEN’LE PRENSİPTE ANLAŞTI 
Amatör 1.Küme ekiplerinden Avcılar Cihangirspor teknik direktör konusunu büyük ölçüde çözdü.

 Daha önce Savaş Demiral’la birlikte gündeme aldığı Ahmet Tüken’le bugün yaklaşık 3 saat süren bir görüşme yapan Avcılar temsilcisinin deneyimli hocayla büyük ölçüde anlaştığı, imzanın da yarın atılacağı ifade edildi. Kulüp Başkanı Yunus Yıldırım’ın Tüken’i geniş yetkilerle donattığı, son sözün ise yarın akşam söyleneceği belirtildi. Yapılan görüşmede prensipte anlaşma sağlanmasına rağmen imza için aradaki ufak pürüzlerin de 24 saat içinde çözülerek anlaşmanın resmiyet kazanacağı ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.