HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

Cengiz Kar “BAŞKANIMIZDAN TALİMAT BEKLİYORUZ”

Cengiz Kar “BAŞKANIMIZDAN TALİMAT BEKLİYORUZ”
İzzettinspor Genel Kaptanı Cengiz Kar, teknik direktör ve yeni transferler için kulüp başkanı Ali Açıkgöz’den talimat beklediklerini söyledi.

Kar “Başkanımızdan talimat bekliyoruz. Ali Başkanımızdan ne zaman talimat gelirse harekete geçeriz. Birkaç transferi ve hocayı bekletiyoruz. Şartların olgunlaşmasını bekliyoruz. İzzettinspor’a bu sezon en iyiler gelecektir. Taraftarın içi rahat olsun.” Dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.