HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

Çeliktepespor yeni sezonu kendi tesislerinde açtı.

Çeliktepespor yeni sezonu kendi tesislerinde açtı.
İstanbul Süper amatör lig takımlarından Çeliktepespor, Seyrantepe'de bulunan kendi tesislerinde sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

2017-2018 sezonu öncesinde yaptığı takviyelerle takımı güçlendiren Çeliktepespor, genel olarak kendi öz kaynak futbolcuları ile ligde mücadele ediyor.Yeni sezonda Selimiyespor'dan Görkem Köroğlu, Çınarcık'dan Yusuf Çalışkan, CKFA'dan Mustafa Hazıroğlu ve Hasköy'den Cem Tunç Yıldırım'ı kadrosuna katarak genişleten Çeliktepespor yöneticilerinde katıldığı sezon öncesi ilk antrenmanını gerçekleştirdi. 
Tayfun Uzunkaya nezaretinde gerçekleşen ve kendi tesislerinde yaptığı ilk çalışmayı Başkan Hasan Cevahiroğlu, Genel Koordinatör Ahmet Bülent Özsoy ve bazı yöneticiler de katılarak izlediler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.