HAZIRLIK MAÇLARI

14 Temmuz 2017 Cuma

Çeliktepe Ümit Spor Sezay Sevinç'e Emanet

Çeliktepe Ümit Spor Sezay Sevinç'e Emanet
Yeni sezonda atılım yapma kararı alan Çeliktepe Ümit Spor yönetimi, ilk olarak Teknik Direktörlük görevi için camiayı ve bölgeyi iyi tanıyan genç Teknik Direktör Sezay Sevinç ile anlaştı.

Çeliktepe Ümit Spor Kulübü Başkanı Rıdvan Karamanlı "Sezay hocamız hem bizim tanıdığımız ve güvendiğimiz,hem de bölgeyi iyi tanıyan bir teknik adam. Yeni sezonda kendisi ile çalışmak istediğimizi ilettik, hocamız da sağ olsun bu isteğimizi kırmadı ve karşılıklı olarak anlaşarak el sıkıştık, camiamıza hayırlı olsun."dedi.
Sezay Sevinç Çeliktepe Ümit Spor'da ayrıca Sportif Direktörlük görevini üstlenecek. Yardımcılıklarını ise Tuncay Çelik ve Ümit Ünal yapacaklar.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.