HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

ÇATALCA SAHAYA İNDİ

ÇATALCA SAHAYA İNDİ
TFF 3.Lig ekiplerinden Çatalcaspor yeni sezonun ilk çalışması için bugün kendi tesislerinde sahaya indi.

 Teknik Direktör Kadir Akbulut yönetiminde gerçekleşen çalışma yeni transferlerden bir kısmının izinli olduğu için eksik bir kadroyla yapıldı. Fizik kondisyon ağırlıklı geçen antrenmanda oyuncuların oldukça istekli oldukları gözlendi. Bu arada yeni transferlerin de eksiksiz olarak pazartesi gününden itibaren takıma katılacağı elimize ulaşan bilgiler arasında.
MURAT YILMAZ AYRILDI
Bu arada uzun yıllardan beri Çatalcaspor’da forma giyen Murat Yılmaz’ın sözleşmesi yenilenmedi. Yönetimin, bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı deneyimli oyuncuya teşekkür ederek yolları ayırdığı ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.