HAZIRLIK MAÇLARI

10 Temmuz 2017 Pazartesi

CARLOS UĞUR GÜMÜŞSUYUSPOR’A GERİ DÖNDÜ

CARLOS UĞUR GÜMÜŞSUYUSPOR’A GERİ DÖNDÜ
Beykoz İlçesi futbol dünyasının en istikrarlı futbolcularından biri olan ve gittiği her takımda canla başla mücadelesi ile hep memnuniyet yaratan bir isim olan Carlos Lakaplı Uğur Öztürk Gümüşsuyuspor’a geri döndü. 


Gümüşsuyuspor  Takımında yetiştikten sonra Beykoz 1908, Elmalıspor ve Rivaspor gibi takımlarda görev yapan yetenekli oyuncunun tekrar gelmesi ile Gümüşsuyuspor bu sezon bir hayli ses getirecek bir kadroya kavuşmuş oldu.

Gümüşsuyuspor ‘da geçmiş sezonlarda yaşanan şampiyonluklarda değişmeyen oyuncu olan ve en son Beykoz İlçesinin İstanbul 2.Amatör Ligdeki temsilcilerinden Rivapor’da görev almış ve attığı ve attırdığı goller ile dikkat çeken bir isim olmuştu.

Gümüşsuyuspor Takımına dolayısı ie yuvasına dönmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Uğur öztürk ” Çok güvendiğim saygı duyduğum Mustafa Kurtuluş ve her zaman beraber çalışmak istediğim değerli bir Antrenör olan Kamil Çolak hocam ile bu seneye kısmetmiş. Gümüşsuyuspor benim evim gibi tekrar eski günlerdeki gibi başarısı için mücadele etmek , Gümüşsuyuspor formasını terletmek için sabırsızlanıyorum.“

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.