HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

Çamoluk hazırlık maçında gol oldu yağdı.

Çamoluk hazırlık maçında gol oldu yağdı.
İstanbul'un köklü master takımları arasında yer alan Çamoluk Masterler dünakşam Yahya Kemal Stadı'nda oynadıkları Yahya Kemal masterler maçından rahat bir galibiyetle ayrılırken adeta gol oldu yağdı.


Geçtiğimiz sezon Marmara Masterler liginde mücadele eden iki takımın karşı karşıya geldiği hazırlık maçında, her iki takımda yer alan yeni futbolcular dikkatleri çekti. Çamoluk takımı karşılaşmaya etkili başladı. Ancak ilk dakikalarda gol pozisyonu üreten takım ev sahibi Yahya Kemal Masterler oldu. Henüz 2. dakika da bir topu direkten dönen Yahya Kemal'in hemen 1 dakika sonrasında ise Çamoluk kalecisi bir topu zorlukla kornere çeldi.


Karşılaşma da bu dakikadan sonra etkili oynayan takım Çamolukspor oldu. Etkili futbolunu ilk devrede 4 golle de süsleyen Çamoluk devre arasında değişiklikler yaparak oyunu rolantiye aldı. 
İkinci yarının başında gol pozisyonları bulmaya başlayan  Yahya Kemal bu pozisyonlardan ard arda 3 gol çıkarınca aradaki fark kapansa da Çamoluk'lu oyuncular farklı skoru bulmakta zorlanmadı. ikinci yarıda da Yahya Kemal kalesini 5 kez daha havalandırıd ve sahadan 9-3 galibiyetle ayrıldı.
Çamoluk Spor'un golleri Tuncer (4), Ceyhun (2),Davut, Bilal ve Abdullah'tan gelirken, Yahya Kemal Masterlerin golleri ise Çetin (2) ve Serdar'dan geldi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.