HAZIRLIK MAÇLARI

29 Temmuz 2017 Cumartesi

Çamlıcaspor Topbaşı yaptı.

Çamlıcaspor Topbaşı yaptı.
İstanbul 1. Amatör ligin yeni sezonda iddialı kulüplerinden Çamlıcaspor, kendi tesislerinde yaptığı ilk antrenmanla sezonu açtı. 


Antrenman öncesi sezonun hayırlı geçmesi için Kurban kesilerek dualar edildi. Teknik Direktör amet Yurtsevet nezaretinde yapılan antrenmanı Çamlıcaspor'da kalabalık bir Yönetim Kurulu üyeleri Doğan Telseren ,Kemal Akar.Ahmet Temizkan,Ferman Bedük ve kulübün ileri gelenleri Kemal Özgün,Ertan Özçamlı'da izledi.


Sezonun ilk antrenmanına başlamadan önce futbolculara kısa bir konuşma yapan Teknik Direktör Ahmet Yurtsever "Yeni sezonun camiamıza hayırlı olmasını dilerim. İyi bir ekip kurduk, Çamlıcaspor'u üst liglerde de temsil edebilecek kalitede bir takım kurduk. Yönetim kurulumuz ile uyum içerisinde çalışmaktayız, amacımız Çamlıcaspor'umuzu arzuladığımız ve de layık olduğu liglere taşımak öncelikli hedefimiz." dedi.
Yaklaşık olarak 1.5 saat süren antrenman sırasında futbolcuların hırsı ve neşesi de gözlerden kaçmadı. Çamlıcaspor antrenmanlarına kendi tesislerinde devam ederek lige hazırlanacak.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.