HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

BURSA YOLCUSU KALMASIN

BURSA YOLCUSU KALMASIN
İstanbul Akademi Futbol Okulları her yıl geleneksel hale gelen Bursa Kampı için dün 35 kişilik kafileyle Bursa’ya hareket etti.

Genel koordinatörlüğünü Abdullah Aydemir’in yaptığı İstanbul Akademi Futbol Okulları’nın Bursa’daki kampının 5 gün süreceği, takımın burada kaldığı süre içinde Family Villa Otel’de konaklayacağı belirtildi. U 10, U 11 ve U 15 kategori sporcularının yer aldığı kafilede Aydemir’in yanısıra antrenör kadrosundan Ümit Birdal, Handan Kasapoğlu ve asistan antrenör Umut Karpuz’un yanısıra basın danışmanı Elif Aydemir’in de yer aldığı ifade edildi. Kamp yapacağı süre içinde hazırlık maçları da yapacak olan İstanbul Akademi Futbol Okulları’nın Bursaspor Futbol Okulu, Yalova Trabzonspor Futbol Okulu ve Orhangazispor Futbol Okulu’yla da karşı karşıya geleceği belirtildi. İstanbul Akademi Futbol Okulları Genel Koordinatörü Abdullah Aydemir kampta çalışmaların ve hazırlık maçlarının dışında sosyal faaliyetlere de yer vereceklerini ifade ederek “Burada amacımız sporcularımızın birlikte hareket etme, takım ruhu, kolektif düşünme gibi takım olmanın olmazsa olmaz duygularını sporcularımıza aşılayarak buradan kazanacakları tecrübelerle geleceklerine ışık tutmaktır. Ayrıca yaptığımız bu kamplar çocuklarımızın özgüvenlerini pekiştirmektedir. Ayrıca sporun yanında eğlenceye ve oyunlara da yer vererek oyuncularımızın toplumsal hayattaki gelişimlerine de önem veriyoruz. ” Diye konuştu.
Antrenör Ümit Birdal ise yaptığı açıklamada kamp dönemlerinde oyuncular arasındaki birlik ve beraberlik duygularının daha da yükseldiğini, ayrıca eski oyuncularla aralarına yeni katılan sporcular arasındaki uyumu sağlamak için  de iyi bir fırsat olduğunu söyledi. Birdal “Yapacağımız kampla da yeni sezona güçlü bir şekilde başlamak istiyoruz.” İfadesini kullandı.
Bu arada Bursa hareketi öncesi sporcu velilerinin de çocuklarını yola uğurlarken oldukça duygusal anlar yaşadıkları gözlendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.