HAZIRLIK MAÇLARI

27 Temmuz 2017 Perşembe

Bulvarspor hırs küpü.

Bulvarspor hırs küpü.
2017-18 sezonda Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Kartal Bulvarspor takımı sezon başı hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.


Bulvar spor tesislerinde Teknik sorumlu Mehmet Uğurluel yönetiminde gerçekleştirilen çalışmada futbolcuların hırslı istekli oynama arzularının üst seviyede oldukları görüldü.
Bulvar spor kulübü futbol şube sorumlusu Kamil Şahin başkanımız Sebahattin Karaer ve yönetim kurulu olarak 2017-18 sezonunda bölgesel amatör ligdeki 2.yılımızda tecrübemiz ile başarılı olacağımıza inanıyoruz.
Bu doğrultuda transferlerimiz yaptık, sezon başı hazırlık çalışmalarımızı ve kampımız yaptıktan sonra teknik ekibimizin raporları doğrultusunda gerek görülürse takıma takviyeler da yapabiliriz.
Bulvarspor başkanı yönetimi, tesisleri teknik ekibi futbolcuları ve camiası ile profesyonel 3.lige hazır bir kulüptür dedi.
Haber / foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.