HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

BOŞLUĞU SPORLA DOLDURACAĞIZ

BOŞLUĞU SPORLA DOLDURACAĞIZ
Beylikdüzü 2011 Asbaşkanı Sinan Kutur yeni sezon öncesi sessizliğini Haber Ekspres Spor Servisi için bozdu. Kutur, amaçlarının çocukların hayatına sporu sokmak olduğunu söyledi.

 Kutur, kendisinin de bir sporcu velisi olduğunu, bu vesileyle spor kulübüyle tanıştığını ifade ederek bu işe de kulübe yardım ederek başladığını, şu anda da yönetime girerek aktif olarak gençlere destek olmaya çalıştıklarını söyledi. Kutur, Kulüp Başkanı Feridun Şallı ve yönetiminin daha önceki çalışmalarının kendisini etkilediğini, kendisinin de aktif olarak bu işin içinde yer almaya karar verdiğini belirterek “Biz de bu işi daha profesyonel düşünelim dedik. Amacımız sporla eğitimi biraraya getirerek çocukların hayatına sporu sokmak istiyoruz. Günümüzde artık uyuşturucu yaşı çocuk yaşlara kadar düştü. Çocukların bu yaşta düştükleri boşluğu sporla doldurarak onları bu bataklığın içine girmeden kurtarmak ve topluma iyi bireyler olarak kazandırmak düşüncesiyle hareket ediyoruz.” Dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.