HAZIRLIK MAÇLARI

28 Temmuz 2017 Cuma

“BİZİM İÇİN ÖLÇÜ DEĞİL”

“BİZİM İÇİN ÖLÇÜ DEĞİL” 
Yeşilesenyurtspor Teknik Direktörü Şerif Kaygısız, Çatalca önünde alınan 6-0’lık yenilgi sonrası yaptığı açıklamada ilk hazırlık maçlarında güçlü ve hazır bir takımla oynadıklarını, kendileri için de ağır bir maç olduğunu söyledi.
Kaygısız “Bizim için ağır bir maç oldu. Tam hazır değiliz. Çünkü önümüzde hazırlanmak için uzun bir zaman var. Önümüzdeki hafta bir hazırlık maçı daha olacak. Bu bizim için ölçü değil. Ama yapmak istediklerimizi yaptık. Ancak ortasahada ve gol bölgelerinde sorunlar yaşadık. Çok hazır bir takım vardı karşımızda. Bize alan bırakmayan bir takımla oynadık.” İfadesini kullandı. Bu arada Kaygısız’ın maç sonrası yönetimle biraraya gelerek transferle ilgili isteklerini paylaştığı öğrenildi. Kaygısız’ın yönetimden bir kaleci, bir stoper ve bir de oyun kurucu istediği, kulüp başkanı Hasan Demir’in de bu rapor üzerine harekete geçerek listedeki isimlerle temasa başladığı belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.