HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

Beyşehir Belediyespor, Antrenör Özcan Sert ile yeniden anlaşma sağladı.

Beyşehir Belediyespor, Antrenör Özcan Sert ile yeniden anlaşma sağladı.
Konya Süper Amatör Ligin güzide takımlarından Beyşehir Belediyespor, 2017-2018 Sezonunda Antrenör Özcan Sert ile yola devam etme kararı aldı.  Kulüp binasında gerçekleşen görüşmenin ardından taraflar yeniden el sıkışarak yeni sezon planlamasını yaptı.
Yeni sezonda takımın başında tekrar görev alacak olan antrenör  Özcan Sert anlaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.  “ Beyşehir Belediyespor ile tekrar anlaştığımız İçin çok mutluyum . Geçen sezon gerçekten çok ilginç ve sıkıntılı günler yaşadık. Ancak yakaladığımız müthiş birliktelik ve ligin sonunda doğru yükselen form grafiğimiz ile Allah'a şükür ligde kalmayı başardık . Bu sene küme düşme korkusu yaşamamak İçin yaklaşık 1 aydır yönetimimizle uyumlu bir şekilde transfer çalışmaları yapıyoruz . Elimizdeki imkanlar doğrultusunda bize maksimum fayda sağlayacak yetenekteki ve karakterdeki oyuncular ile anlaşma sağladık . Hedefimiz alabileceğimiz maksimum puanı toplamak . Bunun içinde profesyonelce bir sezon hazırlığı planlayarak bilimsel bilgiler doğrultusunda profesyonelce çalışmalar yapacağız . Takım uyumunu en kısa sürede sağlayacağız . Takımına çok ilgili ve bağlı Beyşehir halkına ve taraftarımıza  güzel bir sezon yaşatmak en büyük dileğim . Bizleri 2.kez bu göreve layık gören Belediye başkanımız Sayın Murat Özaltun'a çok teşekkür ediyorum . İnşallah kendisini ve bize güvenenleri bu sezonda da mahcup etmeyeceğiz .2 taraf içinde anlaşma hayırlı uğurlu olsun”

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.