HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

BEYLİKDÜZÜ TRANSFERE DOYMUYOR


BEYLİKDÜZÜ TRANSFERE DOYMUYOR
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Beylikdüzü transfer bombalarını  patlatmaya devam ediyor.

 Beylikdüzü temsilcisi geçtiğimiz sezon İstanbulspor’da forma giyen Ufuk Erdem Cihanyandı’yı renklerine kattı. K.Çekmecespor altyapısında yetişeyn deneyimli oyuncunun kariyerinde daha sonraki yıllarında sırasıyla İFA, Küçükpazar, İstanbul Sinop, Bağcılar, Gümüşhane, Yozgat Ticaret Anonim Şirketi, Arnavutköy Belediye, Yenibosna ve Halide Edip Adıvar’da forma giydiği belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.